X

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Auto handel

Szukasz firmy, która zajmuje się auto handlem? W kilku słowach postaramy się Cię przekonać do tego, byś wybrał właśnie naszą ofertę.

Auto handel samochody osobowe

Po pierwsze jesteśmy serwisem mechanicznym i wulkanizacyjnym, a więc przykładamy szczególną wagę do sprawności technicznej pojazdu. Zanim dane auto przyjmiemy do naszego komisu, jest ono wnikliwie badane pod kątem technicznym. Przed dalszą sprzedażą samochód zawsze przechodzi też niezbędny serwis eksploatacyjny – wymieniamy filtry, olej, tarcze hamulcowe i klocki, a nawet rozrząd.

Po drugie nasza firma świadczy usługi myjni door-to-door. Tym samym każde auto przez nas sprzedawane jest doskonale zadbane. Zapewniamy konserwację lakieru i plastików oraz inne zabiegi pielęgnacyjne, która sprawiają, że samochód wygląda jak nowy.


Jeszcze nie jesteś przekonany do zakupu wymarzonego pojazdu z naszego auto handlu? Mamy asa w rękawie – atrakcyjne ceny i sprzedaż bez zbędnych formalności. Umów się na jazdę próbną i sprawdź, czy dane auto jest stworzone właśnie dla Ciebie. Sprowadzamy, skupujemy i sprzedajemy auta różnych marek, modeli oraz roczników, te starsze, a także te najnowsze!