X

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Informacje o Bugla Garage

Bugla Garage – idealny warsztat dla wyjątkowych kierowców! Przygotowaliśmy ofertę dla Was i dla Waszego komfortu. Wiemy, jak cenny jest dzisiaj czas i jak frustrujące jest oddawanie pojazdu mechanikom nawet na kilka dni. Z nami jest inaczej! Nasz całodobowy serwis mobilny działa we Wrocławiu i okolicach.

naprawa samodzielna silnika na drodze

Dojeżdżamy do naszych klientów indywidualnych i biznesowych pełni zaangażowania oraz z innowacyjnym sprzętem pozwalającym wykonywać nie tylko naprawy bieżące, ale nawet te główne! Z nami zadbasz o piękny i czysty pojazd bez wychodzenia z domu, a Twój garaż może na czas naszej wizyty u Ciebie zamienić się w zakład wulkanizacyjny.

Dbamy również o Wasze samochody na trasach – nasza pomoc drogowa dociera błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy. Brzmi jak bajka? Zapoznaj się bliżej z naszymi usługami i przekonaj się, o tym, że mobilny serwis to przyszłość, na którą czekałeś!